7 990 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni2 000 Lekë


Përshkrimi

  • Printer Samsung Laser Xpress
  • One Touch Screen Print per te printuar gjithçka që shihni ne ekran
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31319

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

15 990 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (105)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
44 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
16 990 Lekë
19 990 Lekë
Kurseni 3000 L
Shitur (5)
3 ne stok
9 990 Lekë
Shitur (8)
4 ne stok
24 990 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
10 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
20 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
21 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
19 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
27 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
17 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
27 990 Lekë
29 990 Lekë
Kurseni 2000 L
I disponueshëm
29 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm

Përshkrimi

Printer Samsung Laser Xpress, modeli SL-M2026

Ju ofron printim te shpejte dhe me cilesi te larte

Thjesht shtypni butonin One Touch Screen Print per te printuar gjithçka që shihni ne ekran

Teknologjia e printimit eshte me laser dhe momochrome (bardhe e zi)

Lidhje me USB 2.0

Rezolucioni i printimit 1200 x 1200 dpi

Printon deri ne 10000 faqe A4 ne muaj

shpejtesia e printimit eshte 20 ppm

Memorie standarte maksimale 8 MB

Formati i printimit eshte A4, A5, B5 (ISO), B5 (JIS), Oficio, Plic (DL, C5)

I pershtatshem per tu mbajtur ne ambjentet e shtepise dhe te zyres.

Specifikat

Marka Samsung
Garancia 1 vit
Funksioni i Printerit Printer
Ngjyrat e Printerit Bardhe e Zi
Lidhja e Printerit USB
Printime Per Minute 20 PPM
Madhesia e Printimit A4, Te tjera
Tipi i Printerit Lazer

Produktet që keni parë