3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni1 000 Lekë


Përshkrimi

Tastiere dhe Mouse Wireless Modecom Volcano

Tastiere dhe Mouse idela per te apasjonuarit e Video Games, por jo vetem
Dizajn unik dhe ngjyrat e kuqe me te zeze

Edhe mouse dhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 11700

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Tastiere dhe Mouse Wireless Modecom Volcano

Tastiere dhe Mouse idela per te apasjonuarit e Video Games, por jo vetem
Dizajn unik dhe ngjyrat e kuqe me te zeze

Edhe mouse dhe tastiera lidhen Wireless vetem nje nje pajisje te vogel e cila vendoset ne porten USB te kompiuterit tuaj.

Tastiere me lidhje Wireless
104 taste
Permasat: 458.5×190×30mm
Bateria: 1 bateri AA (1.5V@2mA)

Mouse kuq e zi
Permasa: 125,50×73,40×39mm
Butonat: 6
Bateria: 2 bateri AAA (3V@6mA)

Sensori 2000DPI

Specifikat

Marka Tjeter
Garancia 6 muaj
DPI 2000
Lidhja e Tastieres Wireless