1 290 Lekë


Përshkrimi

Set pastrimi Manhattan per ekran LCD Ndihmon ne mbajtjen e siperfaqes te paster dhe rikthen shkelqimin dhe qartesine Mund te perdoret lehtesisht mbi siperfaqet LCD Alcohol free Ka nje furce pastruese te bute Heq lehtesisht shenjat e gishtave dhe njollat Paketimi permban  nje cope patruese me microfibra, solucionin pastrues dhe furce Produkt origjinal.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 2020

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Set pastrimi Manhattan per ekran LCD

Ndihmon ne mbajtjen e siperfaqes te paster dhe rikthen shkelqimin dhe qartesine

Mund te perdoret lehtesisht mbi siperfaqet LCD

Alcohol free

Ka nje furce pastruese te bute

Heq lehtesisht shenjat e gishtave dhe njollat

Paketimi permban  nje cope patruese me microfibra, solucionin pastrues dhe furce

Produkt origjinal.

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.