8 790 Lekë


Përshkrimi

Tende projeksioni e cila varet ne mur dhe hapet manualisht.
Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj.
Permasat 172 x 172 cm (katrore)
Ngjyra e bardhe.
Material Rezistent

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 13049

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Tende projeksioni e cila varet ne mur dhe hapet manualisht.
Ne te mund te projektohen pamje apo video direkt nga projektori juaj.
Permasat 172 x 172 cm (katrore)
Ngjyra e bardhe.
Material Rezistent

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 490 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.