1 890 Lekë


Përshkrimi

Cante per femije me ngjyre te kuqe.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per kopesht.

Me personazhet e dashur te femijeve Mia and Me.

Me dy rripa e vegjel ngjyre te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20801

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 590 Lekë
Shitur (19)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok

Përshkrimi

Cante per femije me ngjyre te kuqe.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per kopesht.

Me personazhet e dashur te femijeve Mia and Me.

Me dy rripa e vegjel ngjyre te kuqe.

Medy xhepa te jashtem ku njeri mbyllet me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femiejes tuaj.

Specifikat

Personazhi per Femije Mia and Me

Produktet që keni parë

Reviews (0)