2 590 Lekë


Përshkrimi

Cante me rrota per femije

Per te mos renduar shpinen e femijes tuaj

Me dizenjo Crazy Speed, material pelhure...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 26856

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante me rrota per femije

Per te mos renduar shpinen e femijes tuaj

Me dizenjo Crazy Speed, material pelhure sintetike dhe pjese plastike

Me zinxhire dhe xhepa te mjaftueshem per sendet e femijeve

Permasat 35x45x12.5 cm ndersa lartesia e dorezes 45cm

Specifikat

Materiali Material sintetik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 400 L
1 ne stok
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
3 ne stok
2 990 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 400 L
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (16)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
2 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (6)
2 ne stok
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (38)
2 ne stok
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
4 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
1 ne stok
4 390 Lekë
5 890 Lekë
Kurseni 1500 L
1 ne stok
1 790 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 890 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 800 L
1 ne stok
2 890 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (2)
3 ne stok
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al