3 490 Lekë


Përshkrimi

Cante shkolle me dizenjo personazhin e preferuar te femijeve Barbie

Materiali i cantes eshte pelhure sintetike

Canta ka hapesira te mjaftueshme per librat dhe sendet e tjera te femijeve

Rripat e cantes jane te zgjatshem sipas...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 26879

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante shkolle me dizenjo personazhin e preferuar te femijeve Barbie

Materiali i cantes eshte pelhure sintetike

Canta ka hapesira te mjaftueshme per librat dhe sendet e tjera te femijeve

Rripat e cantes jane te zgjatshem sipas deshires

Dizajn ergonomik, i cili do ti ofroje rehati femijes

Permasat 35x45x12.5 cm

Specifikat

MaterialiPelhure sintetike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 590 Lekë
Shitur (18)
I disponueshëm
3 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (133)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 690 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.