2 890 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 800 Lekë


Përshkrimi

Cante per femije me ngjyra blu me te zeze.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me personazhin e dashur te femijeve Ujku Alberto.

Me dy rripa per tu...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 20807

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante per femije me ngjyra blu me te zeze.

E pershtatshme dhe me madhesine e duhur per shkolle.

Me personazhin e dashur te femijeve Ujku Alberto.

Me dy rripa per tu mbajtur ne shpine.

Dy xhapa te medhenj dhe hapsira te bollshme ne brendesi si dhe nje xhep te jashtem me zinxhir.

Te rehatshem dhe mjaft praktik per shpinen e femiejes tuaj.

Permasa: 44x32x19 cm

Specifikat

Permasa 44x32x19 cm
Personazhi per Femije Ujku Alberto

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
1 ne stok
2 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 400 L
1 ne stok
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
3 ne stok
2 990 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 400 L
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
Nuk ka me gjendje
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
2 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (6)
2 ne stok
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (39)
1 ne stok
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
4 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
1 ne stok
4 390 Lekë
5 890 Lekë
Kurseni 1500 L
1 ne stok
1 790 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 890 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 800 L
1 ne stok

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al