1 490 Lekë


Përshkrimi

Cante shkolle me dizenjo abstrakte dhe model polo

Material pelhure sintetike shume cilesore me permasa 42x35x20 cm

Canta ka hapsira te mjaftueshme per librat si dhe sendet e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 26861

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 490 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 390 Lekë
Shitur (1)
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 890 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (3)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (5)
4 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (4)
3 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 690 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
1 890 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
1 490 Lekë
Shitur (7)
2 ne stok

Përshkrimi

Cante shkolle me dizenjo abstrakte dhe model polo

Material pelhure sintetike shume cilesore me permasa 42x35x20 cm

Canta ka hapsira te mjaftueshme per librat si dhe sendet e tjera te femijeve

Me hapje dhe mbyllje me zinxhire

Rripa jane me gjatesi te rregullueshme

Dizajn ergonomik i cili ofron rehati per femijen

Specifikat

Materiali Pelhure sintetike

Produktet që keni parë

Reviews (0)