3 290 Lekë


Përshkrimi

Cante shkolle per vajzat me dizenjo pranverore me lule 88 Decks

Cante ka dy xhepa te medhenj, dhe nje xhep me te vogel perpara, mbyllja dhe hapja e tyre eshte me zinxhir

Gjithashtu ka edhe dy xhepa te vegjel anesor

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26685

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante shkolle per vajzat me dizenjo pranverore me lule 88 Decks

Cante ka dy xhepa te medhenj, dhe nje xhep me te vogel perpara, mbyllja dhe hapja e tyre eshte me zinxhir

Gjithashtu ka edhe dy xhepa te vegjel anesor

Hapsira e brendeshme e cantes ka ndarje te ndryshme per laptop, syze e aksesore te tjere

Me nje dizajn ergonomik te rehatshem ne pjesen mbeshtetese te shpines si dhe tek rripat

Rripat e cantes jan te zgjatshem sipas deshires

Se bashku me canten do te keni edhe oren

Materiali eshte 100% poliester

Specifikat

MaterialiPoliester

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (133)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 690 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.