1 290 Lekë


Përshkrimi

Nje portol me te gjitha mjetet shkollore  

Me tre ndarje te medha qe kane perkatesisht bojra uji, ngjyra druri dhe njeri xhep me mjetet bazike( gersheret, vizore trekendore, ngjitese,vizore 15 cm , stilolaps blu, te kuq, laps dhe lapustil, gome dhe prerese

Kuleta ka ngjyra...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 3 ne stok

Referenca: 27029

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Nje portol me te gjitha mjetet shkollore  

Me tre ndarje te medha qe kane perkatesisht bojra uji, ngjyra druri dhe njeri xhep me mjetet bazike( gersheret, vizore trekendore, ngjitese,vizore 15 cm , stilolaps blu, te kuq, laps dhe lapustil, gome dhe prerese

Kuleta ka ngjyra portokalli dhe te zeze me dizenjo Inazuma eleven

Merrni gjithcka qe ju duhet per shkolle ne nje portofol te vetem  material poliester shume cilesore

Permasat :20x12x8cm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 190 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (133)
1 ne stok
2 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
5 690 Lekë
I disponueshëm
2 890 Lekë
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (32)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
5 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
5 690 Lekë
I disponueshëm
2 690 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
3 190 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
2 290 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.