5 990 Lekë
7 890 Lekë
Kurseni 1 900 Lekë


Përshkrimi

Valixhe per femije me rrota.

Me ngjyre te kuqe dhe personazhin e njohur te Star Wars.

Me nje doreze e cila mund te zgjatet.

Mban deri ne 50 kg peshe dhe peshon vetem...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 20800

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Valixhe per femije me rrota.

Me ngjyre te kuqe dhe personazhin e njohur te Star Wars.

Me nje doreze e cila mund te zgjatet.

Mban deri ne 50 kg peshe dhe peshon vetem 5kg

Ideale per cdo dite apo edhe per udhetimet e pushimet me familjen

Per ti argetuar edhe me shume femijet valixhja ka dhe nje pjese e cila e shnderron ate ne nje monapatin.

Specifikat

Materiali Plastike
Personazhi per Femije Star Wars

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 190 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 300 L
1 ne stok
2 290 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 200 L
Shitur (1)
3 ne stok
2 890 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 400 L
1 ne stok
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (3)
3 ne stok
2 990 Lekë
3 390 Lekë
Kurseni 400 L
3 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
SHITUR
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (17)
Nuk ka me gjendje
3 190 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 890 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (1)
2 ne stok
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (6)
2 ne stok
2 990 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
4 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (6)
1 ne stok
2 590 Lekë
Shitur (4)
2 ne stok
2 490 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
5 490 Lekë
I disponueshëm
5 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
850 Lekë
Shitur (39)
1 ne stok
1 290 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 200 L
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
2 890 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (3)
4 ne stok
2 290 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
1 ne stok
4 390 Lekë
5 890 Lekë
Kurseni 1500 L
1 ne stok
1 790 Lekë
2 690 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 890 Lekë
3 690 Lekë
Kurseni 800 L
1 ne stok

Produktet që keni parë

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al