1 490 Lekë


Përshkrimi

Cante kopshti me personazhin e njohur Marvel

Me ngjyre bojqielli dhe me dizenjo foton e tij 3D

Hapja dhe mbyllja me zinxhire. Permasat 32x25x10cm

Per te gjithe djemte e vegjel qe kete vit shkojne ne kopesht

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 26624

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Cante kopshti me personazhin e njohur Marvel

Me ngjyre bojqielli dhe me dizenjo foton e tij 3D

Hapja dhe mbyllja me zinxhire. Permasat 32x25x10cm

Per te gjithe djemte e vegjel qe kete vit shkojne ne kopesht

Vleresimet

No customer reviews for the moment.