2 480 Lekë


Përshkrimi

Komplet Baci Lingerie 814 Komplet monokini delikat dhe joshes. Trasparenca e dekoruar me pika te vogla kombinohet bukur me tantelle. E bardhe parajse shkrire ne material te bute dhe lidhese qe do ju perkedhelin lekuren. Mase One Size.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 7614

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Komplet Baci Lingerie 814

Komplet monokini delikat dhe joshes.

Trasparenca e dekoruar me pika te vogla kombinohet bukur me tantelle.

E bardhe parajse shkrire ne material te bute dhe lidhese qe do ju perkedhelin lekuren.

Mase One Size.

Vleresimet

No customer reviews for the moment.