1 600 Lekë


Përshkrimi

Komplet Baci Lingerie 955 Veshje trupi e perbere nga rrjete e zeze joshese. Texture elegante qe i jep formave te trupit linja sensuale dhe te plota. Perkedhelje e pa rezistueshme dhe terheqje totale e vemendjes jane fjalet kyce. Mase One Size.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Ka mbetur 1 ne stok

Referenca: 7632

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Komplet Baci Lingerie 955

Veshje trupi e perbere nga rrjete e zeze joshese.

Texture elegante qe i jep formave te trupit linja sensuale dhe te plota.

Perkedhelje e pa rezistueshme dhe terheqje totale e vemendjes jane fjalet kyce.

Mase One Size.

Vleresimet

No customer reviews for the moment.