890 Lekë


Përshkrimi

Trajtimi me balten e Detit te Vdekur i jep trupit freski , stimulon qarkullimin e gjakut , lehteson dhimbjet reumatizmale dhe e le lekuren e bute. Gjithashtu masazhimi i pjeseve te trupit ku keni celulit me kete balte ju ndihmon ta trajtoni ate vazhdimisht duke i dhene zgjidhje problemit tuaj estetik.  Menyra e perdorimit: Aplikohet ne trup per 15-20 min e me pas shplahet me uje. Pas...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 13471

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Trajtimi me balten e Detit te Vdekur i jep trupit freski , stimulon qarkullimin e gjakut , lehteson dhimbjet reumatizmale dhe e le lekuren e bute.

Gjithashtu masazhimi i pjeseve te trupit ku keni celulit me kete balte ju ndihmon ta trajtoni ate vazhdimisht duke i dhene zgjidhje problemit tuaj estetik. 

Menyra e perdorimit:

Aplikohet ne trup per 15-20 min e me pas shplahet me uje.

Pas trajtimit keshillohet te perdoret kremi i trupit me minerale.

Sasia: 250 gr.

Produkt Origjinal Ahava

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.