1 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator Bellissima i markes Imetec. I krijuar posacerit per zones e bikinit. Praktik dhe i shpejte ne perdorim. I pershtatshme edhe per depilimin e sqetullave dhe te vetullave. Me koka te ndryshme dhe nevoje per bateri 1x AAA

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 21454

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Bellissima i markes Imetec.

I krijuar posacerit per zones e bikinit.

Praktik dhe i shpejte ne perdorim.

I pershtatshme edhe per depilimin e sqetullave dhe te vetullave.

Me koka te ndryshme dhe nevoje per bateri 1x AAA

Specifikat

Marka Imetec

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 400 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.