3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2 000 Lekë


Përshkrimi

Depilator i markes gjermane Braun 3170 per kembet. Teknologji e avancuar e cila heq qimet nga rrenja, pa irrituar lekuren. Me 2 nivele shpejtesie. Me 20 piskatore ky depilator heq edhe qimet me te vogla. Punon me korent. Dizenjuar i krijuar enkas per tu pershtatur me pjeset e trupit. Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19568

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator i markes gjermane Braun 3170 per kembet.

Teknologji e avancuar e cila heq qimet nga rrenja, pa irrituar lekuren.

Me 2 nivele shpejtesie.

Me 20 piskatore ky depilator heq edhe qimet me te vogla.

Punon me korent.

Dizenjuar i krijuar enkas per tu pershtatur me pjeset e trupit.

Koka mund te hiqet dhe te lahet pa u demtuar.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.