6 590 Lekë


Përshkrimi

Depilator Braun 3270. Heq qimet nga rrenja pa e irrituar lekuren. Me dy koka te pershtateshme per tu perdorur ne pjese te ndryshme te trupit. Me blerjen e ketij depilatori ju perfitoni falas piskatore per pjeset intime. Me drite LED e cila ndizet kur ndizet depilatori, ne menyre qe te dalloni me mire edhe qimet me te vogla. Me 2 nivele shpejtesie dhe 20 piskatore.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19582

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Braun 3270.

Heq qimet nga rrenja pa e irrituar lekuren.

Me dy koka te pershtateshme per tu perdorur ne pjese te ndryshme te trupit.

Me blerjen e ketij depilatori ju perfitoni falas piskatore per pjeset intime.

Me drite LED e cila ndizet kur ndizet depilatori, ne menyre qe te dalloni me mire edhe qimet me te vogla.

Me 2 nivele shpejtesie dhe 20 piskatore.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.