5 490 Lekë
6 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Depilator i markes Braun model 3380 Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj, depilon trupin dhe kembet Ka ne perberje piskatore prerese e cila ndihmon ne heqjen sa me te mire te qimes Me dy nivele shpejtesie dhe sistem masazhi Shkul rrenjet pa terhequr lekuren. Ka pjesen masazhuese per lemimin e lekures pas depilimit Punon me korent dhe pastrohet lehte

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19763

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator i markes Braun model 3380

Nje depilator qe kujdeset per lekuren tuaj, depilon trupin dhe kembet

Ka ne perberje piskatore prerese e cila ndihmon ne heqjen sa me te mire te qimes

Me dy nivele shpejtesie dhe sistem masazhi

Shkul rrenjet pa terhequr lekuren.

Ka pjesen masazhuese per lemimin e lekures pas depilimit

Punon me korent dhe pastrohet lehte

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Nivelet e shpejtesise 2
Lloji i depilatorit Per trupin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.