7 490 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1 500 Lekë


Përshkrimi

Depilator Braun modeli 5185. Me 40 prerese efikase deri ne 0.5 mm. Dy nivele shpejtesi ,me bateri te rikarikueshme. Garancia 1 vit.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19764

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator i markes Braun model 5185 per kembet

Heq edhe qimet me te shkurtra tek kembet 

I largon ato butesisht pa acaruar lekuren 

40 prerese te projektuara per heqjen efikase te qimes deri ne 0.5 mm

Koke e rrotullueshme qe te pershtatet me mire me koturet e trupit per rehati dhe thellesi maksimale

Me dy nivele shpejtesie ngjyre e bardhe me roze, me drite per te pare me mire qimen

Me funksion masazhues. Lahet lehte edhe ne uje te rrjedhshem.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Nivelet e shpejtesise 2
Lloji i depilatorit Per kembet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.