9 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator i markes Braun  model SE5-329  Per kembet trupin dhe fytyren Me nje teknologji multi efikase qe pret qimen deri ne 0.5mm lartesi Koka prerese ka 40 pinceta per nje depilim total te qimeve dhe ne nje kohe rekord Sistem konfort depilimi qe nuk irriton lekuren Me masazhator per lekuren pas depilimit Kembe te pastra deri ne 4 jave Se bashku me depilatorin vjen edhe doreza ftohese...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19787

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator i markes Braun  model SE5-329 

Per kembet trupin dhe fytyren

Me nje teknologji multi efikase qe pret qimen deri ne 0.5mm lartesi

Koka prerese ka 40 pinceta per nje depilim total te qimeve dhe ne nje kohe rekord

Sistem konfort depilimi qe nuk irriton lekuren

Me masazhator per lekuren pas depilimit

Kembe te pastra deri ne 4 jave

Se bashku me depilatorin vjen edhe doreza ftohese per ta pregatitur lekuren me pare, furca masazhuese per fytyren 

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Lloji i depilatorit Per trupin, Per fytyren, Per pjeset intime

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.