8 790 Lekë


Përshkrimi

Depilator per trupin i markes Braun , model SE5-511 per kembet, trupin dhe pjesen e bikinit

Depilon ne siperfaqe te lageshta dhe te thata

Me 3 koka levizese dhe brisqe prerese me rrotullim  qe pershtaten me siperfaqen e lekures  duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne menyre...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19767

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator per trupin i markes Braun , model SE5-511 per kembet, trupin dhe pjesen e bikinit

Depilon ne siperfaqe te lageshta dhe te thata

Me 3 koka levizese dhe brisqe prerese me rrotullim  qe pershtaten me siperfaqen e lekures  duke e depiluar ate pa dhimbje dhe ne menyre perfekte

Vjen se bashku me 3 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen dhe furcen pastruese

Me dy nivele shpejtesie dhe dy funksione, prerje dhe depilim total me rrenje

Depilatori ka nje drite e cila mundeson nje shikim me te qarte gjate procesit te punes

E mban lekuren e bute edhe pas, per shkak te menyres se depilimit pa dhimbje

Pastrohet lehte dhe pa shume mundim.

Specifikat

MarkaBraun
Garancia1 vit
Nivelet e shpejtesise2
Lloji i depilatoritPer pjeset intime, Per trupin

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 590 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (3)
1 ne stok
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

Rated 4.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Sume i mire po esht pak e dhimbshme

Unë po jap 4 yje në të sepse procesi i saj i dhimbshëm ,por resultati ishte i shkeqyer