15 291 Lekë
16 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator per trupin i markes Braun , model SE9-561 per kembet, trupin dhe fytyren. Nje depilator me prerese 40% me te gjere ne krahasim me te gjithe depilatoret e tjere te markes Per nje lekure te bute deri ne 4 jave Depilon edhe qimen me te vogel qe nuk kapet ne trup Depilon edhe ne siperfaqe te lagesht edhe te thate Vjen se bashku me 6 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

Kanë mbetur 2 ne stok

Referenca: 19768

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator per trupin i markes Braun , model SE9-561 per kembet, trupin dhe fytyren.

Nje depilator me prerese 40% me te gjere ne krahasim me te gjithe depilatoret e tjere te markes

Per nje lekure te bute deri ne 4 jave

Depilon edhe qimen me te vogel qe nuk kapet ne trup

Depilon edhe ne siperfaqe te lagesht edhe te thate

Vjen se bashku me 6 koka prerese te llojeve te ndryshme, me karikuesen dhe furcen pastruese

Me dy nivele shpejtesie dhe dhe dy funksione, prerje dhe depilim total me rrenje

Depilatori ka nje drite e cila mundeson nje shikim me te qarte gjate procesit te punes

E mban lekuren e bute edhe pas per shkak te menyres se depilimit pa dhimbje

Patrohet lehte dhe pa shume mundim.

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Nivelet e shpejtesise 2
Lloji i depilatorit Per trupin, Per fytyren

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.