16 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator i markes Braun model SE9-561 per kembet Heq edhe qimet me te shkurtra tek kembet  I largon ato butesisht pa acaruar lekuren deri ne 4 jave Depilon kembet edhe ne siperfaqe te thate dhe te lagesht Se bashku me depilatorin vijne edhe 6 pajisje duke perfshire kokat dhe kapaket rregullator Me dy nivele shpejtesie ngjyre e bardhe me bezhe, me drite per te pare me mire qimen Lahet...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 19777

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator i markes Braun model SE9-561 per kembet

Heq edhe qimet me te shkurtra tek kembet 

I largon ato butesisht pa acaruar lekuren deri ne 4 jave

Depilon kembet edhe ne siperfaqe te thate dhe te lagesht

Se bashku me depilatorin vijne edhe 6 pajisje duke perfshire kokat dhe kapaket rregullator

Me dy nivele shpejtesie ngjyre e bardhe me bezhe, me drite per te pare me mire qimen

Lahet lehte edhe ne uje te rrjedhshem

Specifikat

Marka Braun
Garancia 1 vit
Lloji i depilatorit Per kembet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.