6 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator Remigton Smooth&Silky EP7010 Lekure e mendafshte. Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm. 40 piskatore te shpejta dhe te sakta. Shkul rrenjet pa terhequr lekuren. 2 shpejtesi veprimi. Pastrim te thjeshte dhe i shpejte. Deri ne 4 jave rehati. Punon me prize.

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 7046

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Remigton Smooth&Silky EP7010

Lekure e mendafshte.

Heq qimet edhe ne gjatesi 0.5mm.

40 piskatore te shpejta dhe te sakta.

Shkul rrenjet pa terhequr lekuren.

2 shpejtesi veprimi.

Pastrim te thjeshte dhe i shpejte.

Deri ne 4 jave rehati.

Punon me prize.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.