35 890 Lekë


Përshkrimi

Depilator Remington i-Light Essential IPL-5000 Depilator eshte i shpejte, pa dhimbje dhe shume efektiv. Perdor teknologjine Intense Pulse Light, te njejten teknologji qe perdorin edhe qendrat e trajtimit te bukurise per heqjen e qimeve. Lekura juaj do te jete ultra e mendafshte per 12 Jave. Ka nje teknologji multi flash per levizjen e vazhdueshme dhe ajo mund te arrije zona me te medha se...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 912

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Remington i-Light Essential IPL-5000

Depilator eshte i shpejte, pa dhimbje dhe shume efektiv.

Perdor teknologjine Intense Pulse Light, te njejten teknologji qe perdorin edhe qendrat e trajtimit te bukurise per heqjen e qimeve.

Lekura juaj do te jete ultra e mendafshte per 12 Jave.

Ka nje teknologji multi flash per levizjen e vazhdueshme dhe ajo mund te arrije zona me te medha se lazeri

Kjo paisje ka nje baze qe do te thote se nuk ka nevoje per karikim.

Eshte i pershtatshem per perdorim ne shtepi.

1 llambe 1500 flash.

Paketimi permban 3 llamba.

Ka  perdorim unisex dhe arrin rrezultate shume te mira ne kembe, krahe, zonen e  bikinit ,shpatulla, gjoks ,supe.

Produkt origjinal.

Specifikat

Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.