13 990 Lekë


Përshkrimi

Depilator Rowenta EP9300D0 Depilator me 2 koka per prerje dhe shkulje. I pershtatshem per kembe, duar dhe bikini. Delikat mbi lekure dhe nuk krijon irritime pas perdorimit. E pajisur me kokrrizat qetesuese qe lehtesojne dhimbjen gjate perdorimit. Dy shpejtesi veprimi ne 24 piskatore. Mund te lahet lehtesisht fale kokave te cmontueshme. E pajisur me drite per performance me te mire. Koke...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8617

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Rowenta EP9300D0

Depilator me 2 koka per prerje dhe shkulje.

I pershtatshem per kembe, duar dhe bikini.

Delikat mbi lekure dhe nuk krijon irritime pas perdorimit.

E pajisur me kokrrizat qetesuese qe lehtesojne dhimbjen gjate perdorimit.

Dy shpejtesi veprimi ne 24 piskatore.

Mund te lahet lehtesisht fale kokave te cmontueshme.

E pajisur me drite per performance me te mire.

Koke e dizenjuar per tu pershtatur me anatomine tuaj.

40 min pune pa u vendosur ne prize.

Punon me korend dhe karikim.

Pastrohet lehtesisht fale furces se vogel.

Ne paketim do gjeni edhe nje cante per transport te thjeshte.

Produkt origjinal Rowenta.

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 1 vit
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 40 min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.