5 690 Lekë


Përshkrimi

Depilator Rowenta Flower Elite EP2832FO I pershtatshem per kembe, duar dhe bikini. Delikat mbi lekure dhe nuk krijon irritime pas perdorimit. E pajisur me kokrrizat qetesuese qe lehtesojne dhimbjen gjate perdorimit. Aksesor i vecante per te hequr qimet e fytyres me precizion. Aksesor i vecante per te precizuar kendin e piskatoreve. Dy shpejtesi veprimi ne 24 piskatore. Koka eshte e...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 8619

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Depilator Rowenta Flower Elite EP2832FO

I pershtatshem per kembe, duar dhe bikini.

Delikat mbi lekure dhe nuk krijon irritime pas perdorimit.

E pajisur me kokrrizat qetesuese qe lehtesojne dhimbjen gjate perdorimit.

Aksesor i vecante per te hequr qimet e fytyres me precizion.

Aksesor i vecante per te precizuar kendin e piskatoreve.

Dy shpejtesi veprimi ne 24 piskatore.

Koka eshte e cmontueshme dhe mund te lahet lehtesisht.

Koke e dizenjuar per tu pershtatur me anatomine tuaj.

Punon me korend dhe karikim.

Pastrohet lehtesisht fale furces se vogel.

Produkt origjinal Rowenta.

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 190 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (2)
4 ne stok
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
2 290 Lekë
I disponueshëm
790 Lekë
I disponueshëm
1 890 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 190 Lekë
I disponueshëm
990 Lekë
I disponueshëm
1 090 Lekë
I disponueshëm
590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
1 290 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 990 Lekë
I disponueshëm

Vleresimet

No customer reviews for the moment.