1 090 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Trico Locion Kundra Renies Flokeve 75 ml

Forcues dhe rigjenerues flokesh 

Projektuar per parandalimin e humbjes se flokeve si dhe forcimin e tyre

Locion forcues...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41065

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Equilibra Trico Locion Kundra Renies Flokeve 75 ml

Forcues dhe rigjenerues flokesh 

Projektuar per parandalimin e humbjes se flokeve si dhe forcimin e tyre

Locion forcues per floke qe kane humbur ekuilibrin e tyre

Permban aloe vera,vaj argani,keratine bimore dhe proteina te nxjerra nga gruri 

Aplikoni pas cdo larje ne menyre te njetrajtshme ne lekuren e kokes ne floke te lagur 

Masazhojeni butesisht me gishta dhe me pas shperlajeni 

Sasia 75 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 75 ml

Reviews (0)