679 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Trico Balsam per Ristrukturimin e Flokeve 200 ml

Rivendos butesine dhe ne floke dhe jep pamje te shendetshme 

Riparon floket e demtuar 

Permban nje komplaks...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41063

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Equilibra Trico Balsam per Ristrukturimin e Flokeve 200 ml

Rivendos butesine dhe ne floke dhe jep pamje te shendetshme 

Riparon floket e demtuar 

Permban nje komplaks bimesh si vaj argan,aloe vera dhe keratine te mare nga proteinat e grurit 

Kane efekt ushqyes, hidratues dhe rigjenerues qe ne boshtin e flokeve 

Masazhoni butesisht floket tuaj te lagur dhe me pas shperlajini ato 

Sasia 200 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 200 ml

Reviews (0)