3 990 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese Grundig Modeli: MC 3340 Makine per qethje dhe rruajtje, me korent dhe bateri. Mund te perdoret deri ne 45 minuta pasi eshte hequr nga korenti. Vjen me dy koka, nje per qethjen e flokeve dhe nje per rruajtje. Gjatesia maksimale e prerjes: 41 mm Gjatesia minimale e prerjes: 1.5 mm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 12095

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine qethese Grundig

Modeli: MC 3340

Makine per qethje dhe rruajtje, me korent dhe bateri.

Mund te perdoret deri ne 45 minuta pasi eshte hequr nga korenti.

Vjen me dy koka, nje per qethjen e flokeve dhe nje per rruajtje.

Gjatesia maksimale e prerjes: 41 mm

Gjatesia minimale e prerjes: 1.5 mm

Specifikat

Marka Grundig
Garancia 1 vit
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 45 min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

3 990 Lekë
I disponueshëm
2 590 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (44)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (39)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
1 ne stok
13 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (4)
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (1)
2 ne stok
3 190 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (24)
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 390 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (25)
1 ne stok
7 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 390 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (2)
2 ne stok
6 390 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
11 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (3)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.