1 590 Lekë


Përshkrimi

Makine Qethese e markes Fuego YG-90

Per te gjithe meshkujt te cileve ju pelqen te kujdesen per pamjen e tyre.

Kjo makine qethese ju lehteson punen dhe ju kursen kohen.

Me nivele te ndryshme per prerje nga 1mm deri ne 8mm.

Me koke te pershtatshme per kapje edhe...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 17946

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine Qethese e markes Fuego YG-90

Per te gjithe meshkujt te cileve ju pelqen te kujdesen per pamjen e tyre.

Kjo makine qethese ju lehteson punen dhe ju kursen kohen.

Me nivele te ndryshme per prerje nga 1mm deri ne 8mm.

Me koke te pershtatshme per kapje edhe te qimeve me kokeforta.

Punon me kabull te lidhur ose pa te, me bateri te rikarikueshme.

Thika prej celiku.

Me tregues baterie LED.

Ne paketim jane te perfshira edhe karikuesi , nje shishe e vogel me vaj dhe nje furce per pastrim.

Specifikat

MarkaFuego
Garancia1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
9 990 Lekë
11 590 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (1)
I disponueshëm
2 290 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (11)
I disponueshëm
2 390 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
1 490 Lekë
1 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (15)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 390 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (3)
1 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
1 ne stok
3 490 Lekë
Shitur (56)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
5 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (26)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
23 990 Lekë
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.