2 490 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1 100 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese Grundig MC 3140 Punon me korent dhe bateri Permban 4 krehera qe ju ndihmojne te realizoni nje prerje profesionale

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 12096

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

3 090 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 400 L
Shitur (9)
I disponueshëm
12 490 Lekë
13 290 Lekë
Kurseni 800 L
3 ne stok

Përshkrimi

Makine qethese Grundig MC 3140

Makine per qethje dhe rruajtje

Perdorimi: Me korent ose me bateri

Permban 4 krehera te niveleve te ndryshme, te cilet perbehen nga celiku dhe inoksi

Kreherat perdoren ne dy kombinime

Perdoret deri ne 45 minuta pasi eshte hequr nga korenti

Gjatesia maksimale e prerjes: 41 mm

Gjatesia minimale e prerjes: 1.5 mm

Numri i niveleve te prerjes: 15

Specifikat

Gjinia Mashkull
Marka Grundig, Grundig
Garancia 2 vjet
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Kohezgjatja e baterise Kohezgjatja e baterise 45 min

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

2 390 Lekë
Shitur (13)
4 ne stok
5 890 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (7)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 390 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (3)
1 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
5 490 Lekë
6 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (2)
1 ne stok
2 790 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (54)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (9)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 790 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.