6 990 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese e markes Philips model BT3226 Mund te punoni per 60 minuta pa nderpreje me nje karikim, por mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne korent Koka lahet me uje te rrjedhshem dhe ka dhe furce me te cilen mund ta pastroni Ka rreth 20 opsione per gjatesi te ndryshme te flokeve Largesia midis niveleve te ndryshme te gjatesise eshte 0.5 - 10 mm Gjeresia e kreherit eshte 32 mm

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25596

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine qethese e markes Philips model BT3226

Mund te punoni per 60 minuta pa nderpreje me nje karikim, por mund ta perdorni edhe gjate kohes qe eshte ne korent

Koka lahet me uje te rrjedhshem dhe ka dhe furce me te cilen mund ta pastroni

Ka rreth 20 opsione per gjatesi te ndryshme te flokeve

Largesia midis niveleve te ndryshme te gjatesise eshte 0.5 - 10 mm

Gjeresia e kreherit eshte 32 mm

Specifikat

Marka Philips
Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 390 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
1 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (24)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (39)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (19)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 490 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (18)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.