3 490 Lekë


Përshkrimi

Makine qethese Rowenta modeli TN1400F0 Nje makine me prerese çeliku dhe inoksi me nje kualitet te larte prerje Stilon dhe rregullon floket sipas deshires tuaj fale prerjes precize me gjatesi nga 1 deri ne 30mm me nje diference 20 mm prerje Rezultate precize me 1,5 mm diference Ngarkohet me ane te energjise elektrike perreth 8 ore dhe mund ta perdorni edhe pa tel rreth 40 minuta Ne paketim...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 25554

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Makine qethese Rowenta modeli TN1400F0

Nje makine me prerese çeliku dhe inoksi me nje kualitet te larte prerje

Stilon dhe rregullon floket sipas deshires tuaj fale prerjes precize me gjatesi nga 1 deri ne 30mm me nje diference 20 mm prerje

Rezultate precize me 1,5 mm diference

Ngarkohet me ane te energjise elektrike perreth 8 ore dhe mund ta perdorni edhe pa tel rreth 40 minuta

Ne paketim do te gjeni, vajin pastryes dhe furcen

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 2 vjet

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 890 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 590 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (5)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 390 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (2)
1 ne stok
3 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (24)
I disponueshëm
5 490 Lekë
6 190 Lekë
Kurseni 700 L
Shitur (1)
1 ne stok
2 490 Lekë
3 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (39)
I disponueshëm
4 190 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
990 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (19)
I disponueshëm
7 190 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
7 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 790 Lekë
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 790 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (1)
I disponueshëm
6 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 490 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 1300 L
Shitur (18)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
7 990 Lekë
8 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 490 Lekë
I disponueshëm
4 190 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
6 990 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Produktet që keni parë

Vleresimet

No customer reviews for the moment.