890 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Trico Kristaline per Floke 50 ml

Vaj kristalesh i lengshem i cili permban fitosinergjine bimore 

Ushqen,hidraton dhe ristrukturon floket qe ne rrenje 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41064

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 15%
1 360 Lekë
1 600 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 15%
2 465 Lekë
2 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 15%
1 020 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 15%
1 615 Lekë
1 900 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
- 225 L
SHITUR
1 275 Lekë
1 500 Lekë
Shitur (2)
Nuk ka me gjendje
- 15%
1 275 Lekë
1 500 Lekë
I disponueshëm
- 25%
750 Lekë
1 000 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 30%
840 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15%
595 Lekë
700 Lekë
I disponueshëm
- 15%
340 Lekë
400 Lekë
I disponueshëm
- 35%
780 Lekë
1 200 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 15%
595 Lekë
700 Lekë
I disponueshëm
- 15%
340 Lekë
400 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 25%
975 Lekë
1 300 Lekë
I disponueshëm
- 25%
975 Lekë
1 300 Lekë
I disponueshëm
- 585 L
3 315 Lekë
3 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 585 L
3 315 Lekë
3 900 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
- 525 L
2 975 Lekë
3 500 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Equilibra Trico Kristaline per Floke 50 ml

Vaj kristalesh i lengshem i cili permban fitosinergjine bimore 

Ushqen,hidraton dhe ristrukturon floket qe ne rrenje 

Projektuar per te mbrojtur floket ne disa raste

1. cdo dite ne floke te thate ne maja per rigjenerim 

2. ne floke te lagur pas larjes per ti mbrojtur nga stilimet 

3. ne floke te thare vetem per ndricim

Pa paraben, pa alergjene 

Sasia 50 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 50 ml

Reviews (0)