890 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Trico Kristaline per Floke 50 ml

Vaj kristalesh i lengshem i cili permban fitosinergjine bimore 

Ushqen,hidraton dhe ristrukturon floket qe ne rrenje 

...
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41064

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 200 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 450 L
1 050 Lekë
1 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 450 L
1 050 Lekë
1 500 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Equilibra Trico Kristaline per Floke 50 ml

Vaj kristalesh i lengshem i cili permban fitosinergjine bimore 

Ushqen,hidraton dhe ristrukturon floket qe ne rrenje 

Projektuar per te mbrojtur floket ne disa raste

1. cdo dite ne floke te thate ne maja per rigjenerim 

2. ne floke te lagur pas larjes per ti mbrojtur nga stilimet 

3. ne floke te thare vetem per ndricim

Pa paraben, pa alergjene 

Sasia 50 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 50 ml

Reviews (0)