890 Lekë


Përshkrimi

Equilibra Trico Maske Ushqyese per Floket 200Ml

Projektuar per te rikthyer ushqimin ne floke te thate dhe te brishte 

Ristrukturon te gjithe gjatesine e flokut 

Perberje...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 41066

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 200 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
- 450 L
1 050 Lekë
1 500 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
- 450 L
1 050 Lekë
1 500 Lekë
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Equilibra Trico Maske Ushqyese per Floket 200Ml

Projektuar per te rikthyer ushqimin ne floke te thate dhe te brishte 

Ristrukturon te gjithe gjatesine e flokut 

Perberje bimore 

Jep floke te forte dhe jetesore 

Sasia eshte 200 ml 

Specifikat

Marka Equilibra
Kapaciteti (ne Litra) 200 ml

Reviews (0)