1 900 Lekë


Përshkrimi

  • Maskë flokësh natyrale për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues.
  • Me Acid Hialuronik dhe Vaj Avokado.
  • Sasia 200 ml
  • NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 46926

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

28 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 200 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
890 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Maskë flokësh natyrale për një trajtim rigjenerues dhe tonifikues.

Me Acid Hialuronik dhe Vaj Avokado.

Është e përshtatshme për flokë të thatë, të dëmtuar dhe pa jetë. një maskë natyrale me efekt rigjenerues dhe tonifikues, në saj të prezencës së Acidit Jaluronik në përbërjen e saj.

Vaji i Avokados nga bujqësia organike, vepron butësisht në flokët e dëmtuar dhe të lodhur, duke i ushqyer dhe balancuar.

Sasia 200 ml

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

 

PËRDORIMI:

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni kremin dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

Specifikat

Marka NOAH

Produktet që keni parë

Reviews (0)