4 190 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster Bellissima Imetec B21 100
  • Pllaka nano qeramike
  • Temperatura 210 ° C
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 10194

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Cfarë sugjerojme tjetër për ju:

6 990 Lekë
7 990 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (3)
I disponueshëm

26 produkte te tjere ne te njejten kategori:

1 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (213)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (159)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (20)
I disponueshëm
- 1000 L
5 990 Lekë
6 990 Lekë
Shitur (232)
1 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (21)
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (65)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
9 490 Lekë
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
2 990 Lekë
I disponueshëm
3 790 Lekë
I disponueshëm
- 5000 L
21 990 Lekë
26 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
8 490 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster Bellissima Imetec B21 100.

Pllaka qe ofrojne nje mbyllje te sigurt per drejtim sa me te mire te flokeve

Temperature 210 grade C

Pllaka nano qeramike.

Sistem i shpejte ngrohje, gati per t'u perdorur ne pak sekonda.

I dizenjuar me ane te rrumbullakta per stilim te flokeve.

Produkt origjinal.

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 Vit
Pllaka Pllaka Qeramike
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues

Produktet që keni parë

Reviews (2)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

perfekt

per cmimin qe ka nuk do mund te pretendoja sagje me shume. flm aladini me erdhi per 2 dite ne berat


shume produkt i mir

Produkti erdhi shpejt dhe duket cilesot. Kam pasur edhe me perpara bellissima jam gjithmone e kenaqur

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews

perfekt

per cmimin qe ka nuk do mund te pretendoja sagje me shume. flm aladini me erdhi per 2 dite ne berat


shume produkt i mir

Produkti erdhi shpejt dhe duket cilesot. Kam pasur edhe me perpara bellissima jam gjithmone e kenaqur