1 790 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster i bukur dhe i dobishem i markes Mesko me pllaka qeramike eshte thelbesore per çdo grua qe kujdeset per pamjen terheqese te flokeve te saj.                          Nje zgjedhje e mire per ata qe kane nevoje per nje model te bukur dhe te shendetshe.
  • Pajisja eshte e qendrueshme dhe siguron cilesi te larte. Thjeshtoni pergatitjen per nje feste duke i dhene flokeve shkelqim.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 51418

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

24 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 190 Lekë
Shitur (147)
I disponueshëm
1 690 Lekë
Shitur (48)
I disponueshëm
9 990 Lekë
Shitur (96)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (156)
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (14)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (7)
3 ne stok
1 990 Lekë
Shitur (29)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
- 1200 L
4 990 Lekë
6 190 Lekë
Shitur (16)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (24)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (7)
1 ne stok
6 490 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
3 290 Lekë
Shitur (3)
4 ne stok
6 590 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
4 890 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
1 790 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
- 500 L
1 990 Lekë
2 490 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster flokesh Mesko MS 2315

Qeramika eshte çelesi

Trajtimi i shpeshte i flokeve me temperature te larte nuk ndihmon ne pamjen e tyre te shendetshme. Sidoqofte, nese perdorni pajisjen e duhur per kete,

nuk do te demtoni strukturen e flokeve dhe do t’i beni floket te duken me bukur!

Drejtuesi me pllaka qeramike eshte zgjidhja me e mire, pavaresisht nga gjendja e flokeve tuaj. Materiali nga i cili eshte bere eshte i sigurt edhe per floket e lyer.

Fuqia e pajisjes deri ne 350 W do te beje te mundur qe ju te krijoni shpejt nje model te qete pa demtuar fijet. Pllaka lundruese qeramike me nje sipërfaqe

23x90 mm do te drejtoje butesisht fijet e flokeve gjate drejtimit dhe nuk do t'i terheqi ato.

Siperfaqja e tyre e madhe do t'ju lejoje te drejtoni shpejt me shume floke pa i ngaterruar ato.

Forma funksionale dhe dizajni interesant do t'u pelqejne adhuruesve te zgjidhjeve moderne.

Pajisja eshte e lehte dhe e rehatshme per t'u perdorur dhe eshte ideale per ta marre kudo me vete!

Perdorimi intuitiv

Avantazhi i madh i ketij pjasteri eshte qe nxehet shume shpejt. Kjo funksionon mire kur jemi me pushime ose duhet te kujdesemi per floket shpejt para

se te shkojme ne pune ose per nje feste te rendesishme.

Kabull rotullohet 360 grade i cili  ​​lehteson perdorimin e pajisjes. Llamba e kontrollit dhe çelesi ndezes jane te vendosura ne nje vend lehtesisht te arritshem

dhe e bejne me te lehte kontrollimin e pajisjes.

Specifikat

Marka Mesko
Garancia 6 muaj

Produktet që keni parë

Reviews (0)