9 990 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster Bellissima
  • Teknologji me avull, Veshje qeramike 
  • Drejton floket gradim deri ne 230°C 
  • Ruan lageshtine e flokut
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31575

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

29 produkte te tjere ne te njejten kategori:

- 400 L
2 890 Lekë
3 290 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (105)
I disponueshëm
- 1000 L
4 990 Lekë
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (11)
I disponueshëm
15 990 Lekë
Shitur (2)
1 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 2000 L
5 490 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
- 1000 L
3 990 Lekë
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (26)
4 ne stok
- 800 L
3 190 Lekë
3 990 Lekë
Shitur (54)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (133)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
1 490 Lekë
I disponueshëm
6 390 Lekë
I disponueshëm
1 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster me avull i maskes Bellissima modeli My Pro B28 100

Drejton floket ne menyre te persosur duka mos e demtuar ate dhe duke ruajtur lageshtine kostante te tij 

Pllakat i ka me veshje qeramike per ti dhene shkelqimin e perkujdesjen e duhur flokut tuaj 

Minidepozite e cila mbushet me uje eshte inovacioni i kesaj pjastre, pasi shton shkelqimin ne flokun tuaj

Mbushni me uje mini depoziten e vogel per te krijuar avullin per drejtimin e flokut

Gjithashtu ju mund ta perdorni edhe per te krijuar onde voluminoze 

Pervec krehjes mund te krijoni dhe stilime me pjastren Bellisima

Te gjithe produktet e kujdesit personal Bellisima vleresohen ne makimum per cilesine dhe jetegjatesine.

Nuk ka ekran dixhital por ju mund ta gradoni ne 3 nivele 170 ° C - 200 ° C - 230 ° C 

Pllakat jane ne permasa 28 x 110 mm dhe fale rrumbullakosjes ju mund te beni ondet e deshiruara

Fuqia 64 w.

Specifikat

Marka Bellisima
Garancia 1 vit

Reviews (3)

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews


Super Pjaster

Drejton floket ne menyre perfekte mbi te gjitha nuk i demton ato.


super

floket pervec se shtrihen ne menyre perfekte po dhe i jep nje ndricim

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews


Super Pjaster

Drejton floket ne menyre perfekte mbi te gjitha nuk i demton ato.


super

floket pervec se shtrihen ne menyre perfekte po dhe i jep nje ndricim