9 990 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster Bellissima
  • Teknologji me avull, Veshje qeramike 
  • Drejton floket gradim deri ne 230°C 
  • Ruan lageshtine e flokut
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 31575

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

Cmimi me i mire i garantuar
2 990 Lekë
4 790 Lekë
Kurseni 1800 L
I disponueshëm
1 990 Lekë
3 590 Lekë
Kurseni 1600 L
Shitur (12)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster me avull i maskes Bellissima modeli My Pro B28 100

Drejton floket ne menyre te persosur duka mos e demtuar ate dhe duke ruajtur lageshtine kostante te tij 

Pllakat i ka me veshje qeramike per ti dhene shkelqimin e perkujdesjen e duhur flokut tuaj 

Mbushni me uje mini depoziten e vogel per te krijuar avullin ne drejtim

Nuk ka ekran dixhital por ju mund ta gradoni ne 3 nivele 170 ° C - 200 ° C - 230 ° C 

Pllakat jane ne permasa 28 x 110 mm dhe fale rrumbullakosjes ju mund te beni ondet e deshiruara

Fuqia 64 w 

Specifikat

Marka Bellisima
Garancia 1 vit

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 490 Lekë
Shitur (61)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (110)
I disponueshëm
3 790 Lekë
Shitur (118)
I disponueshëm
1 090 Lekë
2 490 Lekë
Kurseni 1400 L
Shitur (8)
2 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 290 Lekë
2 790 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 990 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 490 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
9 090 Lekë
Shitur (6)
2 ne stok
7 490 Lekë
9 990 Lekë
Kurseni 2500 L
I disponueshëm
12 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Super Pjaster

Drejton floket ne menyre perfekte mbi te gjitha nuk i demton ato.

Byon

super

floket pervec se shtrihen ne menyre perfekte po dhe i jep nje ndricim

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al