6 190 Lekë


Përshkrimi

Pjaster Imetec 11094

Pjastra profesionale per floke te drejtuar dhe te mbrojtur me vetem nje kalim.

Teknologji...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 4504

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

5 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (127)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (48)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (22)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 490 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 190 Lekë
9 090 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (7)
1 ne stok
11 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster Imetec 11094

Pjastra profesionale per floke te drejtuar dhe te mbrojtur me vetem nje kalim.

Teknologji aktive: Piastrat pershtaten ne menyre te naturshme me tufen e flokeve te zgjedhur

per nje rezultat perfundimtar dhe te perkryer me vetem nje kalim.

Kontroll termik: Rregullim elektronik i temperatures nga 150 deri ne 230 grade celsius

per te respektuar maksimalisht floket tuaj.

Qeramike Gloss Titanium: Rreshqitje maksimale per floke te shndritshem dhe te mbrojtur.

Sistem i shpejte nxehjeje: Gati per perdorim ne pak sekonda.

Bllokim i tastieres.

Sistem i mbylljes se piastres.

Kordon i rrotullueshem.

Voltazh automatik.

Fikje automatike pas 60 min.

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Pllaka Pllaka Titani
Ionizues Ionizues
Kabell rrotullues Kabell rrotullues

Produktet që keni parë