3 290 Lekë


Përshkrimi

Piaster flokesh

Marka: Rowenta

Modeli: SF1512 F0

Temperatura (max): 200 °C

Kabull i rrotullueshem

Pllaka: Qeramike

Ngjyra: E zeze

Gjatesia...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 15989

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

4 690 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (102)
I disponueshëm
4 390 Lekë
Shitur (16)
3 ne stok
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
7 490 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
13 990 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
8 990 Lekë
Shitur (10)
I disponueshëm
- 2000 L
5 490 Lekë
7 490 Lekë
I disponueshëm
4 990 Lekë
I disponueshëm
6 490 Lekë
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (26)
4 ne stok
- 500 L
1 290 Lekë
1 790 Lekë
Shitur (1)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (53)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (127)
I disponueshëm
5 790 Lekë
Shitur (9)
I disponueshëm
2 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok
4 290 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (22)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (2)
I disponueshëm
6 390 Lekë
I disponueshëm

Përshkrimi

Piaster flokesh

Marka: Rowenta

Modeli: SF1512 F0

Temperatura (max): 200 °C

Kabull i rrotullueshem

Pllaka: Qeramike

Ngjyra: E zeze

Gjatesia e pllakes: 32.5 cm

Gjeresia e pllakes: 2.5 cm

Mbron floket me perhapjen natyrale te temperatures, shmang hidratimin permes efektit jonizues.

Rigjalleron floket dhe zvogelon efektin elektrostatik.

Pjasteri ideal per floke te drejte dhe kacurrela.

Specifikat

Marka Rowenta
Garancia 2 vjet
Pllaka Pllaka Qeramike

Produktet që keni parë

Reviews (0)