3 990 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster Remington. 
  • Per floke te drejte dhe te lemuar.
  • Pllaka qeramike qe nuk demtojne flokun.
  • Produkt Origjinal.
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 3659

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Aksesorë të tjerë që lidhen me këtë produkt:

4 190 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
690 Lekë
1 590 Lekë
Kurseni 900 L
I disponueshëm
490 Lekë
990 Lekë
Kurseni 500 L
I disponueshëm
9 090 Lekë
Shitur (1)
4 ne stok

Përshkrimi

Pjaster Remington S1450

Perfitoni nje stilim te bute e te mrekullueshem me kete pjaster.

Me nje ngrohje te shpejte deri ne 215o dhe me pllaka qeramike, ju mund te transformoni look-un tuaj pa humbur shume kohe.

Kabull rrotullues me gjatesi 1,8 m.

Dimensionet e produktit: 5,1cm x 29,5cm x 9,5cm.

Pesha: 408 g

Pllaka qeramike

Me shtresë qeramike dhe turmalinë, kjo piaster Remington mundëson që të keni flokë të buta dhe të drejta. Këto materiale mundësojnë që nxehtësia të shpërndahet në mënyrë të barabartë në flokët tuaj.

Pllakat e drejtimit janë të vendosura në atë mënyrë që flokët të mos ngecin dhe të drejtohen nga rrënja deri në majë.

Çelësi On/Off

Për funksionim të lehtë, kjo piasterë është pajisur me një çelës për ndezje dhe fikje manuale.

Nxehet në pak sekonda

Sigurohuni që nuk do të prisni shumë kohë që piastera juaj të jetë gati pasi ky model ngrohet për rreth 30 sekonda duke ju ofruar një nxehtësi të lartë prej 215°C për drejtim perfekt të flokëve.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 3 vjet
Pllaka Pllaka Qeramike

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (148)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (69)
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (115)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (119)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (6)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (22)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 790 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
8 190 Lekë
9 090 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (6)
1 ne stok

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews
Byon

E kam blere prej kohesh eshte super

I drejtonfloket mire dhe shpejt

Byon

Ishte super

Ngrohet shume shpejt dhe per krehje eshte super. per onde nuk do e sugjeroja

Byon

Produkt shume i mire

Duke qene se i kam floket e rende pasi e perdora dukehs ndryshimi.

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al