6 990 Lekë


Përshkrimi

Pjaster profesional Remington

Modeli: S6500

Drejton floket ne vetem pak minuta pa i djegur.

U jep flokeve shkelqim dhe volumin qe zgjat per nje kohe te...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 907

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

12 990 Lekë
Shitur (3)
3 ne stok
8 990 Lekë
9 490 Lekë
Kurseni 500 L
2 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (127)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (47)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (22)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 490 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm
8 190 Lekë
9 090 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (7)
1 ne stok

Përshkrimi

Pjaster profesional Remington

Modeli: S6500

Drejton floket ne vetem pak minuta pa i djegur.

U jep flokeve shkelqim dhe volumin qe zgjat per nje kohe te gjate.

Me forme te rrumbullaket ne pjeset anesore qe u jep mundesi te krijoni kacurela.

Veshja e pllakave me qeramike mjaft cilesore.

Shperndarje e njetrajtshme e nxehtesise.

Temperatua nga 150o deri ne 230o.

Temperatuara mund te bllokohet per te parandaluar ndryshimet e papritura.

Fiket automatikisht pas 60 minutash nese nuk perdoret.

Produkt origjinal REMINGTON.

Specifikat

Marka Remington
Garancia 2 vjet
Pllaka Pllaka Qeramike

Produktet që keni parë