2 290 Lekë


Përshkrimi

  • Pjaster 2 ne 1 per Floket Esperanza EBP005
  • Temperature e rregullueshme deri ne 200 grade
  • Ekran LCD 
  • Fuqia eshte 45 Wat
Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 33265

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

Përshkrimi

Pjaster 2 ne 1 per Floket Esperanza EBP005

Pjaster dhe stilues ne nje artikull te vetem 

Ju mund te drejtoni floket, ti stiloni me onde por edhe te beni krehje me volum me ane te aksesorit shtese

Me pllaka qeramike per te mos lejuar djegien e flokut 

Temperature te ndryshueshme deri ne 200 grade 

Fuqia eshte 45 Wat dhe gjatesia e kabullit eshte 1.6 meter

Permasat jane 37,4 x 9,8 x 5,6 cm.

Foto: Menyra si hapet:

Specifikat

Marka Esperanza

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 490 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (148)
I disponueshëm
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (69)
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (115)
I disponueshëm
3 490 Lekë
3 790 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (119)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 190 Lekë
1 790 Lekë
Kurseni 600 L
Shitur (6)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 790 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
2 790 Lekë
3 290 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
3 990 Lekë
4 490 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (22)
I disponueshëm
3 290 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 1700 L
Shitur (1)
I disponueshëm
3 690 Lekë
5 990 Lekë
Kurseni 2300 L
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 790 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 700 L
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (4)
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
8 190 Lekë
9 090 Lekë
Kurseni 900 L
Shitur (6)
1 ne stok

Vleresimet

Rated 3.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Byon

Shume e mire

E mora me vete kur isha me pushime dhe e kam perdorur cdo here qe dilja ne darke,me pelqeu ondet me dilnin natyrale

Byon

Nuk me pelqeu

Produktet qe po blihen se fundi tek aladini.al