3 790 Lekë


Përshkrimi

Pjaster Bellissima Imetec B20 50

Kerkoni te jeni perfekte cdo dite me pamjen tuaj. Atehere mos nguro te besh nje investim qe do te beje te ndihesh me e bukur cdo...

Lexo përshkrimin e plotë
Dergohet nga 3-48 ore

I ri

I disponueshem

Referenca: 446

Shto në Listën e Dëshirave

Porosit me 1 Klik

30 produkte te tjere ne te njejten kategori:

8 990 Lekë
9 490 Lekë
Kurseni 500 L
2 ne stok
5 590 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 690 Lekë
Shitur (6)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (5)
I disponueshëm
3 990 Lekë
Shitur (43)
I disponueshëm
6 490 Lekë
7 490 Lekë
Kurseni 1000 L
Shitur (2)
I disponueshëm
2 690 Lekë
2 990 Lekë
Kurseni 300 L
Shitur (127)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
Cmimi me i lire i garantuar
1 490 Lekë
2 290 Lekë
Kurseni 800 L
Shitur (47)
I disponueshëm
1 490 Lekë
Shitur (17)
I disponueshëm
1 790 Lekë
Shitur (6)
3 ne stok
2 790 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
2 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 190 Lekë
I disponueshëm
3 290 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
3 490 Lekë
I disponueshëm
3 590 Lekë
Shitur (4)
1 ne stok
3 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 290 Lekë
Shitur (2)
3 ne stok
4 490 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
4 490 Lekë
4 990 Lekë
Kurseni 500 L
Shitur (22)
I disponueshëm
4 990 Lekë
Shitur (1)
I disponueshëm
5 990 Lekë
Shitur (3)
I disponueshëm
5 990 Lekë
I disponueshëm
6 190 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
6 990 Lekë
Shitur (7)
I disponueshëm
7 490 Lekë
I disponueshëm
7 190 Lekë
I disponueshëm
8 990 Lekë
Shitur (8)
I disponueshëm

Përshkrimi

Pjaster Bellissima Imetec B20 50

Kerkoni te jeni perfekte cdo dite me pamjen tuaj. Atehere mos nguro te besh nje investim qe do te beje te ndihesh me e bukur cdo dite.

Pjastra Imetec B20 50stilon floket tuaj ne vetem pak minuta.  

Sistem ngrohjeje i shpejte, gati per t'u perdorur ne pak sekonda.

Kontroll elektronik i temperatures.

Pllake qeramike qe mbron flokun nga demtimi.

Temperatura maksimale 220 grade celcius.

100-240V

Dy opsione rregullimi temperature.

Dizajn shume i holle qe ju krijon lehtesi dhe ne stilimin e ondeve.

Pllaka te gjata.

Specifikat

Marka Imetec
Garancia 1 vit
Servis i Garantuar Servis i Garantuar
Pllaka Pllaka Qeramike

Produktet që keni parë

Vleresimet

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Byon

Nuk me zhgenjeu bellisima e kisha dhe me pare te njejten marke